Saznajte prvi
  • Polihrono (Grčka)

    Vila Erodios 2

  • Last Minute

  • Kratak opis akcije:

    Last Minute - Polihrono! Autobuski prevoz i 10 noćenja, po osobi: 1/3 apartman (prizemlje) za 319 € i 1/3+1 apartman (prizemlje) za 289 €. Cene za sve kategorije soba i putnike sa sopstvenim prevozom pogledajte u programu putovanja.

  • Termin polaska: 1. jul

    Broj noćenja: 10

    • Autobuski prevoz
      Autobus
    • Sopstveni prevoz
      Sopstveni
      prevoz
    • Apartman
      Apartman
    • Noćenje
      Noćenje
  • Nova cena: od 289 €
Prijavi ponudu
*Prikazane su cene PO OSOBI ukoliko u smeštaju boravi predviđen broj osoba za navedenu jedinicu.

VILA ERODIOS 2

Autobuski prevoz i 10 noćenja, po osobi:
- 1/3 apartman (prizemlje): 319 €,
- 1/3+1 apartman (prizemlje): 289.
- U ponudi je i smeštaj u 1/3 i 1/3+1 apartmanu.

Cena smeštaja (po osobi) za 10 noćenja:
- 1/3 apartman (prizemlje): 239 €,
- 1/3+1 apartman (prizemlje): 209 €.
- U ponudi je i smeštaj u 1/3 i 1/3+1 apartmanu.

Ova prelepa vila novijeg datuma se nalazi na nepunih 100m od šetališta i prelepe plaže i na oko 200m od centra Polihrona. Ispred same vile se nalazi veliki parking. Većina apartmana ima pogled na more, a apartmani u prizemlju imaju pored terase i travnatu baštu koju mogu da koriste. Kuća za preporuku svima. Apartmani ne poseduju peškire.
*Za dodatne informacije o Last Minute ponudi kliknite na: Sole Azur - Polihrono leto 2025.
Pročitaj više
  • Autobuski prevoz iz Beograda (važi za paket aranžman). Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na prvi dan korišćenja smeštaja,
  • Smeštaj u studijima/apartmanima na bazi 10 noćenja,
  • Usluge predstavnika agencije,
  • Organizaciju putovanja.
Pročitaj više
  • Boravišnu taksu u Grčkoj, koja se naplaćuje od 01.01.2024. dnevno po sobi: privatan smeštaj - 1.5 €, hoteli 1*i 2* - 1.5 €, hoteli 3* - 3 €, hoteli 4* - 7 €, hoteli 5* - 10 €. Plaćanje boravišne takse se vrši na licu mesta, gotovinski,
  • Međunarodno zdravstveno osiguranje za ceo period boravka (izdaje se u agenciji, osigurana suma je 30.000 €). Za detalje raspitati se u agenciji. Preporučujemo međunarodno zdravstveno osiguranje,
  • Osiguranje od otkaza ili prekida turističkog putovanja. Plaća se prilikom ugovaranja aranžmana. Potrebne informacije mogu se dobiti u agenciji. PREPORUKA AGENCIJE JE DA PUTNICI POSEDUJU OBE VRSTE OSIGURANJA,
  • Održavanje higijene smeštajnih jedinica tokom boravka kao i sredstva za higijenu (važi samo za privatni smeštaj),
  • Fakultativne izlete i ulaznice, kao i ostale individualne i nepomenute troškove.
Pročitaj više
    • Leto 2025, letovanje - Polihrono - Apartmani
    • Turistička agencija Hellena Travel
    • Polihrono (Grčka) - Više različitih vila

      Termin polaska: 6, 11. i 16. jun | 10 noćenja

      Last Minute - Polihrono. Popusti do 10%! Cena smeštaja (po osobi) za 10 noćenja za polazak 6. juna: 1/2 studio od 155 €, 1/3 studio od 135 € i 1/4 apartman od 115 €. Cene za sve vile, kategorije soba i polaske pogledajte u programu putovanja.

    • Stara cena: 125 €

      Popusti do 10%
      • Autobuski prevoz
        Autobus
      • Sopstveni prevoz
        Sopstveni
        prevoz
      • Apartman
        Apartman
      • Studio
        Studio
      • Noćenje
        Noćenje
    • Nova cena: od 115 €
    • Leto 2025, letovanje - Halkidiki - Hoteli
    • Turistička agencija Fibula Air Travel
    • Halkidiki

      Termin polaska: Jun - Oktobar | 5 i više noćenja

      Leto 2025 - Halkidiki. First Minute popusti uračunati u cene! Kompletan cenovnik za sve objekte pogledajte putem linka u programu putovanja.

    • First Minute
      • Sopstveni prevoz
        Sopstveni
        prevoz
      • Hotel
        Hotel
      • Apartman
        Apartman
      • Studio
        Studio
      • Više vrsta usluge
        Više vrsta
        usluge
    • Leto 2025, letovanje - Polihrono - Apartmani
    • Turistička agencija Viva Travel
    • Polihrono (Grčka) - Vila Olga

      Termin polaska: 9, 19. i 29. jun | 10 noćenja

      Last Minute - Polihrono. Popust do 20%! Autobuski prevoz i 10 noćenja u vili Olga za polazak 9. juna, po osobi: 1/2 studio za 199 € i 1/3 studio za 191 €. Cene za sve termine polaska i sopstveni prevoz pogledajte u programu putovanja.

    • Stara cena: 185 €

      Popust do 20%
      • Autobuski prevoz
        Autobus
      • Sopstveni prevoz
        Sopstveni
        prevoz
      • Studio
        Studio
      • Noćenje
        Noćenje
    • Nova cena: od 191 €