VILE JORDAN I RENIA
15. JUN - Cena smeštaja (po osobi) za 6 noćenja:
- Ukoliko borave 2 osobe: 110 €.
16. JUN - Cena smeštaja (po osobi) za 5 noćenja:
- Ukoliko borave 2 osobe: 100 €.
VILA SARTIOS
28. JUN - Autobuski prevoz i 6 noćenja, po osobi:
- Ukoliko borave 2 osobe: 280 €,
- Ukoliko borave 3 osobe: 230 €.
- U ponudi je i aranžman na bazi sopstvenog prevoza.
VILA JORDAN
Smeštena je na glavnom trgu, na oko 70 m od plaže. Studiji i apartmani se nalaze na drugom i trećem spratu i imaju bočni pogled na more, osim studija br. 1 koji ima manju terasu sa pogledom na trg. Kuća ima TV kao i klima uređaje čije je korišćenje uključeno u cenu.
VILA RENIA
Nalazi se na oko 180m od plaže u starom i mirnom delu Sartija. U prizemlju, uvučeni od ulice, nalaze se apartmani koji su za 3-4 osobe, dok se studiji za 2-3 osobe nalaze na prvom spratu. Kuća ima signal za besplatno korišćenje bežičnog interneta, a smeštajne jedinice imaju TV i klima uređaj čije se korišćenje doplaćuje. Jedino je u studiju br.5 klima uključena u cenu, i ovaj studio je nešto manje kvadrature, koji ima izdvojenu terasu.
VILA SARTIOS
Nalazi se na oko 180m od najlepše uređenog dela plaže u Sartiju i na 70m od trga. U ponudi su studiji za 2-4 osobe koji se nalaze na prvom i drugom spratu. Kuća ima SAT TV, klima uređaje čije je korišćenje uključeno u cenu u julu i avgustu i signal za besplatno korišćenje bežičnog interneta. Noviji studiji se nalaze u niskom prizemlju.