Saznajte prvi
  • Turistička agencija Felix travel

    Felix travel

    Obilićev Venac 18/4.5-4.6, City passage, Beograd

    011/ 405-9956

    061/ 180-6160

    www.felixtravel.rs
  • Milano

    Milano, Đenova, Jezero Komo, Lugano

  • Popust 18%

  • Kratak opis akcije:

    Last Minute - Milano. Popust 18%! Autobuski prevoz i 2 noćenja sa doručkom u hotelu sa 3* u Milanu za 139 €, po osobi. Detalje ponude pogledajte u programu putovanja.

  • Termin polaska: 16. oktobar

    Broj dana: 5

    Stara cena: 169 €
    • Autobuski prevoz
      Autobus
    • Hotel
      Hotel
    • Noćenje sa doručkom
      Noćenje
      sa doručkom
  • Nova cena: 139 €
Prijavi ponudu
1. Dan BEOGRAD
Sastanak putnika u 17:00h na glavnoj autobuskoj stanici BAS, blok 42, (ulaz iz ulice Antifašističkih borbi br 46-48, polazak u 17:30h. Noćna vožnja kroz Srbiju, preko Hrvatske i Slovenije sa kraćim usputnim zadržavanjima radi odmora i graničnih formalnosti.

2. Dan MILANO
Dolazak u Milano u prepodnevnim časovima. Obilazak najvećeg industrijskog grada Italije, grada fudbala i najvećeg modnog centra Evrope: zamak Sforca, Milanska katedrala, Galerija Vitorija Emanuela, Milanska skala... Slobodno vreme za individualne aktivnosti (oko 9h). Smeštaj u hotel. Noćenje.

3. Dan MILANO - ĐENOVA - OUTLET SERRAVALLE - MILANO
Doručak. Slobodno vreme za individualne aktivnosti ili fakultativni izlet do Đenove, glavnog grada oblasti Ligurija i najveće luke Italije, čiji je stari grad pod zaštitom Unesco-a. Obilazak grada: Trg Ferari, Opera, Duždeva palata, Katedrala Sv. Lorenca, stari svetionik La Lanterna, kuća Kristofera Kolumba. Slobodno vreme. U popodnevnim časovima polazak iz Đenove i svraćanje do jednog od najboljeg outleta Serravalle. Slobodno vreme za šoping. Povratak u hotel. Slobodno vreme. Noćenje.

4. Dan MILANO - JEZERO KOMO - ŠVAJCARSKA - JEZERO LUGANO
Doručak. Slobodno vreme u Milanu ili mogućnost fakultativnog odlaska do Švajcarskog jezera Lugano i italijanskog jezera Komo. Grad Lugano je jedno od mondenskih mesta Švajcarske, smešten na obali istoimenog jezera. Izuzetno lep grad sa glavnim trgom Reforma, Gradskom kućom, sa starim krivudavim ulicama i prelepim crkvama, među kojima se ističe katedrala San Lorenco, brojnim palatama i parkovima. Po dolasku u Lugano opciona šetnja sa vodičem. Slobodno vreme. Nastavak puta do jezera Komo, trećeg po veličini jezera u Italiji. Nalazi se na samom severu zemlje, na granici sa Švajcarskom, u podnožju Alpa. Jezero je najpoznatije mondensko mesto u Italiji na kome se nalaze vile italijanskog i svetskog džet-seta: Erosa Ramacotija, Donatele Versaće, Džordža Klunija… Po dolasku na jezero, slobodno vreme za šetnju i razgledanje, mogućnost fakultativne vožnje brodom po jezeru sa obilaskom raskošnih vila na obali jezera. U popodnevnim časovima povratak u Milano i polazak za Beograd. Noćna vožnja kroz Sloveniju i Hrvatsku prema Srbiji sa usputnim zadržavanjem radi pauza i obavljanja graničnih formalnosti.

5. Dan BEOGRAD
Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
*Za dodatne informacije o Last Minute ponudi kliknite na: Felix Travel - Milano.
Pročitaj više
  • Vanlinijski prevoz autobusom (visokopodni ili dabl deker, audio, video opremljenosti, prosečne udobnosti, bez obuhvaćenih usluga pića, hrane i dr. tokom putovanja) na relaciji prema programu putovanja,
  • Smeštaj u Milanu ili okolini u 1/2 i 1/3 sobama na bazi 2 noćenja sa doručkom (kontinentalni),
  • Usluge licenciranog pratioca grupe,
  • Troškove organizacije i vođenja aranžmana.
Pročitaj više
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje,
  • Obaveznu gradsku komunalnu taksu za Milano i okolinu (uvedena 15.09.2012, plaća se na recepciji hotela) - za boravak u hotelima sa 2* i 3 * - 4 € po noćenju / po osobi i za hotele 4* 5 € po noćenju / po osobi,
  • Doplata za 1/1 sobu - 75 €,
  • Stanični vaučer 150,00 din po osobi u agenciji (na Bas stanici stanični vaučer se kupuje po ceni od 300,00 din),

Fakultativne izlete:

  • Đenova i outlet Seravalle - 45 € / deca do 12 god 25 €,
  • Jezero Komo i Lugano - 35 € / deca do 12god 20 €,
  • Vožnja brodom po jezeru Komo* - na licu mesta na upit,
  • Paket izleta (ne uključuje izlet sa *) - 70 €.
Pročitaj više
    • Jesenja putovanja - Azurna obala - Hoteli
    • Turistička agencija Travelland
    • Azurna obala

      Termin polaska: 7. novembar | 6 dana

      Dan primirja - Azurna obala. Popust 6% važi do 5. oktobra! Autobuski prevoz i 3 noćenja sa doručkom u hotelu sa 3* u regiji Azurne obale ili Ligurije za 159 €, po osobi. Više informacija o aranžmanu pogledajte u programu putovanja.

    • Stara cena: 169 €

      Popust 6%
      • Autobuski prevoz
        Autobus
      • Hotel
        Hotel
      • Noćenje sa doručkom
        Noćenje
        sa doručkom
    • Nova cena: 159 €
    • Vikend putovanja - Milano - Hoteli
    • Turistička agencija Oktopod travel
    • Milano

      Termin polaska: Više termina polazaka | 5 ili 6 dana

      Last Minute - Milano. Popusti do 29%! Autobuski prevoz i 3 noćenja sa doručkom u hotelu sa 3* u okolini Milana za 149 €, po osobi (polazak 1. oktobra). Cene za sve polaske i aranžman na bazi 2 noćenja pogledajte u programu putovanja.

    • Stara cena: 209 €

      Popusti do 29%
      • Autobuski prevoz
        Autobus
      • Hotel
        Hotel
      • Noćenje sa doručkom
        Noćenje
        sa doručkom
    • Nova cena: od 149 €
    • Nova godina 2026 - Milano - Hoteli
    • Turistička agencija Rapsody Travel
    • Milano

      Termin polaska: 29. decembar | 5 ili 6 dana

      Doček Nove 2026. godine - Milano. Popusti do 23%! Autobuski prevoz i 2 noćenja sa doručkom u hotelu sa 3* u Milanu za 169 € (po osobi). Cena aranžmana na bazi 3 noćenja sa doručkom iznosi 199 €.

    • Stara cena: 209 €

      Popusti do 23%
      • Autobuski prevoz
        Autobus
      • Hotel
        Hotel
      • Noćenje sa doručkom
        Noćenje
        sa doručkom
    • Nova cena: od 169 €
    • Jesenja putovanja - Španija i Portugal - Hoteli
    • Turistička agencija Allegra Krstarenja
    • Španija i Portugal

      Termin polaska: 22. oktobar | 12 dana

      Krstarenje - Španija i Portugal. Popust 10%! Avio i brodski prevoz, aerodromske i lučke takse, transferi, 1 noćenje sa doručkom u hotelu sa 4* u Đenovi i 11-dnevno krstarenje na bazi punog pansiona na brodu MSC Musica od 1799 €, po osobi.

    • Stara cena: 1999 €

      Popust 10%
      • Avionski prevoz
        Avion
      • Prevoz brodom
        Brod
      • Hotel
        Hotel
      • Soba
        Soba
      • Pun pansion
        Pun pansion
    • Nova cena: od 1799 €
    • Prolećna putovanja - Sicilija i Ibica - Apartmani
    • Turistička agencija Supernova Travel
    • Sicilija i Ibica

      Termin polaska: Maj - Novembar | 8 dana

      Krstarenje - Sicilija i Ibica. First Minute popust uračunat u cene! Brodski prevoz, lučke takse i 7 punih pansiona u unutrašnjoj kabini na brodu MSC Seaview od 883 €, po osobi. Cene za sve polaske i tipove kabina pogledajte u programu putovanja.

    • First Minute
      • Prevoz brodom
        Brod
      • Soba
        Soba
      • Pun pansion
        Pun pansion
    • Nova cena: od 883 €
Ovaj sajt koristi kolačiće kako bi unapredio vaše korisničko iskustvo.