Saznajte prvi
  • Side (Turska)

    Hoteli 3*, 4* i 5*

  • Popust na popust

  • Kratak opis akcije:

    Side - Popusti do 50% + dodatni popust do 10%! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 7 noćenja za polazak 8. juna, po osobi: Hoteli 3* (PP) - od 513 €, Hoteli 4* (All) - od 602 € i Hoteli 5* (All) - od 764 €. Sve cene pogledajte u programu.

  • Termin polaska: 8, 9, 12, 15. i 16. jun

    Broj noćenja: 7, 10 ili 11

    • Avionski prevoz
      Avion
    • Hotel
      Hotel
    • All inclusive
      All inclusive
    • Polupansion
      Polupansion
  • Nova cena: od 513 €
Prijavi ponudu
*Prikazani su cena i popust od 50% za hotel Aroma Boutique 3* (polazak 8. juna): Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 7 polupansiona, po osobi: 513 €.
*Dodatni popust do 10% odobren je za sve hotele i uračunat u prikazane cene.

*Kompletnu ponudu, spisak hotela, kategorizaciju, cene i termine polazaka pogledajte putem linka na dnu programa putovanja.

LETO 2025: SIDE

Ovo je opušteno porodično odmaralište na turskoj mediteranskoj obali, udaljeno samo oko 45 minuta vožnje od aerodroma Antalija i nekoliko kilometara od grada Manavgata, sa poznatim vodopadima. Ime obližnje reke Manavgat znači da je ovo područje bujno, zeleno i plodno. Najzanimljiviji delovi letovališta uključuju lepu obalu i luku, dugačke prostrane plaže i grčke i rimske ruševine, oko kojih je izgrađen moderan grad. Za Side se često kaže da je idilična destinacija za porodicu, jer ima sve odlike šarmantnog letovališta na plaži, a nije preveliki i bučan. Duž mora se prostire šetalište, tako da zavisno od položaja hotela, možete u večernjim satima prošetati do starog grada. Obiđite drevnu luku, udobne restorane na obali i kaldrmisane ulice načičkane zanimljivim prodavnicama.
*Kompletan cenovnik za sve hotele i termine polazaka pogledajte klikom na: Sole Azur - Side leto 2025.
Pročitaj više
  • Prevoz avionom na relaciji Beograd –Antalija– Beograd kompanijom Air Serbia,
  • Grupni transfer na relaciji aerodrom – smeštaj – aerodrom,
  • Aerodromske takse (u deca do 2 godine ne plaćaju) . Aerodromske takse se plaćaju u agenciji i podložne su promenama. Ukupna cena aerodromskih taksi obuhvata takse na beogradskom aerodromu, aerodromu u Antaliji,
  • Doplatu za gorivo – YQ taksu po osobi (za odrasle i decu preko 2 g.). YQ taksa predstavlja nadoknadu za gorivo i definisana je ugovorom sa avio prevoznikom. Iznos YQ taksi je podložan promeni i zavisi od promene cene goriva na tržištu. U slučaju povećanja putnik je dužan da izvrši doplatu pre započetog putovanja,
  • Smeštaj u hotelima na bazi izabrane usluge prema tabeli iz cenovnika (11, 10 ili 7 noćenja),
  • Usluge predstavnika organizatora aranžmana ili ino-partnera na destinaciji,
  • Troškove organizacije i vođenja aranžmana,
  • Od 01.01.2023. naplaćuje se boravišna taksa u iznosu od 2% na neto cenu smeštaja,koja se,u zavisnosti od hotela naplaćuje na licu mesta(u hotelu) ili je već uračunata u cenu smeštaja (za šta Vas molimo da se raspitate u agenciji prilikom rezervacije).
Pročitaj više
  • Doplate za sobe sa pogledom na more, bungalove itd,
  • Fakultativne izlete koje organizuje naš ino-partner,
  • Međunarodno zdravstveno osiguranje za period boravka 12/11/8 dana (izdaje se u agenciji, osigurana suma je 30.000 €). Potrebne informacije mogu se dobiti u našoj poslovnici, ili putem telefona,
  • Osiguranje od otkaza ili prekida turističkog putovanja. Potrebne informacije mogu se dobiti u našoj poslovnici, ili putem telefona.
Pročitaj više
    • Leto 2025, letovanje - Antalijska regija - Hoteli
    • Turistička agencija Sole Azur
    • Antalijska regija

      Termin polaska: 8. jun | 7 ili 10 noćenja

      Antalijska regija - Popusti do 60% + dodatni popust 10%! Avio prevoz, takse, transferi i 7 noćenja, po osobi: Hotel 2* (PP) - za 604 €; Hoteli 3* (ND) - od 512 €; Hoteli 4* (All) - od 528 € i Hoteli 5* (All) - od 675 €. Sve cene pogledajte u programu.

    • Popust na popust
      • Avionski prevoz
        Avion
      • Hotel
        Hotel
      • Više vrsta usluge
        Više vrsta
        usluge
    • Nova cena: od 512 €
    • Leto 2025, letovanje - Side - Hoteli
    • Turistička agencija Fibula Air Travel
    • Side (Turska) - Hoteli 5*

      Termin polaska: 31. maj; 2. i 12. jun | 7, 10 ili 11 noćenja

      Last Minute - Side. Popusti do 19%! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 7 all inclusive noćenja u hotelu Narcia Resort 5* za 813 €, po osobi (polazak 31. maja). Cene za sve hotele, polaske i veći broj noćenja pogledajte u programu putovanja.

    • Stara cena: 1002 €

      Popusti do 19%
      • Avionski prevoz
        Avion
      • Hotel
        Hotel
      • All inclusive
        All inclusive
    • Nova cena: od 813 €
    • Leto 2025, letovanje - Side - Hoteli
    • Turistička agencija Fibula Air Travel
    • Side (Turska) - Hoteli 3*, 4* i 5*

      Termin polaska: Maj - Novembar | 5 i više noćenja

      Leto 2025 - Side. First Minute popusti uračunati u cene + dodatna akcija dvoje dece GRATIS smeštaj! Kompletan cenovnik za sve hotele sa 3*, 4* i 5* pogledajte putem linka u programu putovanja.

    • First Minute
      • Sopstveni prevoz
        Sopstveni
        prevoz
      • Hotel
        Hotel
      • Više vrsta usluge
        Više vrsta
        usluge
      • Avionski prevoz
        Avion
      • Hotel
        Hotel
      • All inclusive
        All inclusive
      • Sopstveni prevoz
        Sopstveni
        prevoz
      • Hotel
        Hotel
      • All inclusive
        All inclusive
Ovaj sajt koristi kolačiće kako bi unapredio vaše korisničko iskustvo.